loading
HLEDÁM PRÁCI!
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Kariéra BENET Automotive s.r.o. - Milovice

Volná pracovní místa ve Středočeském, Libereckém a Královehradeckém kraji. Práce Mladá Boleslav, Práce v Bakově nad Jizerou, práce Milovice a další města.

Svým zaměstnancům nabízíme individuální přístup a řadu zaměstnaneckých výhod jako je např. doprava do zaměstnání, práce v jednosměnném provozu,  finanční odměny, možnost práce přesčas, práce s ubytováním a mnoho dalšího.

Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrových řízení na volná pracovní místa v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Údaje budou uchovány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit společnosti, a to až do odvolání písemnou formou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas se zpracováním těchto údajů je možno kdykoliv odvolat.

Operátor/ka výroby - Milovice

Náplň práce: Mytí, balení, leštění, lisování, broušení nebo navěšování plastových či karbonových dílů. Práce v dvousměnném nebo třísměnném provozu. Práce Milovice - vhodné pro muže i ženy, kompletní zaučení - praxe není důležitá. 

Práce s nástupem ihned.

Požadujeme: Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme: Atraktivní mzdové podmínky, práce na hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, zvyšování kvalifikace, možnost kariérního a mzdového růstu, získávání kvalifikované praxe, práce s ubytováním, příspěvek na dopravu nebo ubytování, zajištění lékařské péče, náborové příspěvky, individuální přístup, možnost práce přesčas, doprava do zaměstnání. Dobře placená práce.

Mzda:15 300 – 24 500 Kč/měsíc včetně příplatků

Místo výkonu práce: BENET Automotive s.r.o., Milovice.

Kontaktní formulář

Řidič VZV - Milovice

Náplň práce: Nakládka a vykládka zboží, zajištění ´plynulého chodu skladu. Práce v třísměnném provozu. Práce Milovice. 

Práce s nástupem ihned. 

Požadujeme: Platné oprávnění na VZV, pojištění odpovědnosti za škodu, spolehlivost, dobrý zdravotní stav.

 

Nabízíme: Atraktivní mzdové podmínky, práce na hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, zvyšování kvalifikace, možnost kariérního a mzdového růstu, získávání kvalifikované praxe, práce s ubytováním, příspěvek na dopravu nebo ubytování, zajištění lékařské péče, náborové příspěvky, individuální přístup, možnost práce přesčas, doprava do zaměstnání.

Mzda: 15 300 – 21 500

Místo výkonu práce: BENET Automotive s.r.o., Milovice.

Kontaktní formulář

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo