loading
HLEDÁM PRÁCI!
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Kariéra Doba a.s. - Plazy - Mladá Boleslav

Volná pracovní místa ve Středočeském, Libereckém a Královehradeckém kraji. Práce Mladá Boleslav, Práce v Bakově nad Jizerou, práce Milovice a další města.

Svým zaměstnancům nabízíme individuální přístup a řadu zaměstnaneckých výhod jako je např. doprava do zaměstnání, práce v jednosměnném provozu,  finanční odměny, možnost práce přesčas, práce s ubytováním a mnoho dalšího.

Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrových řízení na volná pracovní místa v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Údaje budou uchovány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit společnosti, a to až do odvolání písemnou formou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas se zpracováním těchto údajů je možno kdykoliv odvolat.

Operátor/ka balení - Plazy - Mladá Boleslav

Náplň práce: Balení dílů pro Automotive pomocí strojů. Vhodné pro muže. Třísměnný provooz s možností dobrovolných přesčasů. 

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme: stabilní a dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, možnost firemního ubytování nebo příspěvek na dopravu, atraktivní mzdové podmínky, zvyšování odbornosti (VZV, ...), zajištění lékařské péče, individuální přístup

Mzda: 90 - 95 Kč/hod. netto + příplatky

Kontaktní formulář

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo