loading
HLEDÁM PRÁCI!
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Kariéra Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. - Dražice nad Jizerou

Volná pracovní místa ve Středočeském, Libereckém a Královehradeckém kraji. Práce Mladá Boleslav, Práce v Bakově nad Jizerou, práce Milovice a další města.

Svým zaměstnancům nabízíme individuální přístup a řadu zaměstnaneckých výhod jako je např. doprava do zaměstnání, práce v jednosměnném provozu,  finanční odměny, možnost práce přesčas, práce s ubytováním a mnoho dalšího.

Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrových řízení na volná pracovní místa v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Údaje budou uchovány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit společnosti, a to až do odvolání písemnou formou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas se zpracováním těchto údajů je možno kdykoliv odvolat.

Svářeč CO2 - Dražice nad Jizerou

Náplň práce: Svařování kotlů a bojlerů. Práce v dvousměnném provozu. Možnost ddobrovolných přesčasů, nadstandardní finanční ohodnocení.

Práce s nástupem ihned. 

Požadujeme: Platný svářečský průkaz nebo praxi, spolehlivost, dobrý zdravotní stav

 

Nabízíme: Atraktivní mzdové podmínky, práce na hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, zvyšování kvalifikace, možnost kariérního a mzdového růstu, získávání kvalifikované praxe, práce s ubytováním, příspěvek na dopravu nebo ubytování, zajištění lékařské péče, náborové příspěvky, individuální přístup, možnost práce přesčas, doprava do zaměstnání. Dobře placená práce.

Mzda: 19 800 – 26 900

Místo výkonu práce: Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.

Kontaktní formulář

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo