loading
HLEDÁM PRÁCI!
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Kariéra Faurecia Emission Control Technologies s.r.o. - Bezděčín

Volná pracovní místa ve Středočeském, Libereckém a Královehradeckém kraji. Práce Mladá Boleslav, Práce v Bakově nad Jizerou, práce Milovice a další města.

Svým zaměstnancům nabízíme individuální přístup a řadu zaměstnaneckých výhod jako je např. doprava do zaměstnání, práce v jednosměnném provozu,  finanční odměny, možnost práce přesčas, práce s ubytováním a mnoho dalšího.

Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrových řízení na volná pracovní místa v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Údaje budou uchovány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit společnosti, a to až do odvolání písemnou formou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas se zpracováním těchto údajů je možno kdykoliv odvolat.

Řidič VZV - Bezděčín

Náplň práce: Zajištění chodu linky nebo skladu. Třísměnný provoz s možností dobrovolných přesčasů. Vhodné pro muže i ženy. Možnost řízení VZV nebo obsluha logistického vláčku. 

Požadujeme: Spolehlivost, samostatnost, ochotu pracovat ve směnném provozu, praxe na VZV nebo logistickém vláčku

Nabízíme: obnova propadlého nebo zajištění nového průkazu na VZV, nadstandardní finanční ohodnocení, zajištění ubytování nebo příspěvek na dopravu, práce na hlavní pracovní poměr, možnost odborného růstu, zvyšování kvalifikace, lékařská péče, individuální přístup, řada zaměstnaneckých benefitů.

Mzda: 18 080 Kč + 4 520 variabilní složka mzdy, příspěvek za směnnost, noční, odpolední, přesčas až 300%, dotované stravování z 55%

Kontaktní formulář

Operátor/ka výroby - Bezděčín

Náplň práce: Zakládání dílů do robotizované linky a následná kontrola vyrobených dílů. Práce v třísměnném provozu s možností dobrovolných přesčasů. 

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme: Nadstandardní finanční ohodnocení, stabilní a dlouhodobé zaměstnání, práce na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké benefity, zvyšování kvalifikace, mzdový a odborný růst, zajištění ubytování nebo příspěvek na dopravu, náborové příspěvky, lékařská péče, individuální přístup

Mzda: 18 080 + 4 520 variabilní složka mzdy, příplatky za směnnost, odpolední, noční, přesčas až 300%, dotované stravování v závodě 55% a mnoho dalšího

Kontaktní formulář

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo