loading
HLEDÁM PRÁCI!
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Kariéra Fiamm Automotive, a.s. - Mladá Boleslav

Volná pracovní místa ve Středočeském, Libereckém a Královehradeckém kraji. Práce Mladá Boleslav, Práce v Bakově nad Jizerou, práce Milovice a další města.

Svým zaměstnancům nabízíme individuální přístup a řadu zaměstnaneckých výhod jako je např. doprava do zaměstnání, práce v jednosměnném provozu,  finanční odměny, možnost práce přesčas, práce s ubytováním a mnoho dalšího.

Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrových řízení na volná pracovní místa v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Údaje budou uchovány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit společnosti, a to až do odvolání písemnou formou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas se zpracováním těchto údajů je možno kdykoliv odvolat.

Operátor/ka výroby - Mladá Boleslav

Náplň práce: Výroba anténních a kabelových svazků, práce pro ženy i muže. Práce Mladá Boleslav, třísměnný provoz. Možnost obrovolných přesčasů. Klidné a čisté prostředí, nejedná se o linkovou výrobu.

Práce s nástupem ihned.

Požadujeme: Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost.

 

Nabízíme: Atraktivní mzdové podmínky, práce na hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání, zaměstnanecké benefity, zvyšování kvalifikace, možnost kariérního a mzdového růstu, získávání kvalifikované praxe, práce s ubytováním, příspěvek na dopravu nebo ubytování, zajištění lékařské péče, náborové příspěvky, individuální přístup, možnost práce přesčas.

Mzda: 15 300 – 21 500

Místo výkonu práce: Fiamm Automotive, Nádražní, Mladá Boleslav

Kontaktní formulář

Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo